Telif Hakkı Bildirimi

Decorfarmx.com sitesinde yayımlanan içerikler Instagram, Pinterest, Google Görseller, Yandex Görseller, Youtube gibi platformlardan görseller ya da videolar seçilerek hazırlanmaktadır. İçerikler için seçilen görsellerde ya da videolarda kaynak belirtmeye özen gösteriyoruz, fakat kaynak belirtemediklerimiz de olabilir. Size ait olan görsel ya da videoların kaldırılması ya da kaynak belirtilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Üçüncü taraf sitelerden görseller ya da videolar ile biz içerik sahiplerini desteklemek, güzel çalışma yapanları daha fazla kitleye tanıtmak adına seçerek içerik hazırlıyoruz.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı içeriklerinizin kaldırılmasını ya da kaynak belirtilmesini talep ediyorsanız bize iletişim sayfasındaki formu doldurarak ya da mail adresimize e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

E-posta: [email protected]

Sitemizde bankacılık ve finans hakkında bilgiler verilmektedir. Ancak hiç bir şekilde yatırım tavsiyesinde bulunmaz. Sizleri yormadan, en kısa yoldan aradığınız bilgiye ulaşmanız tek hedefimizdir. İçeriklerimizden maksimum derecede faydalanmanızı temenni ediyoruz. Yatırımlarınız için işin uzmanlarından destek almanızı tavsiye ederiz.